Mizaç Danışmanlığı

Mizaç Danışmanlığı


 • ·       Mizaç Danışmanlığı , kişinin mizacını öğrenerek doğru beslenmesine yardımcı olmak maksatlı yapılmaktadır. Çünkü kişi eğer mizacına aykırı beslenirse rahatsızlıkları azalmak yerine artmaya devam eder.

  ·       Bize başvuran danışanlarımızdan öncelikle  Sağ ve Sol göz  ayrı ayrı flashlı ve odaklı bir şekilde arka kamera ile flashlı şekilde çekilmiş fotoğraf istiyoruz . 

  ·       Bunu kişilerin hem mizaçlarını çözme hem de varolan rahatsızlıklara yatkınlıklarını görmek için talep ediyoruz ve sonrasında kişileri bilgilendiriyoruz. Aşağıda istediğimiz tarz göz resimleri mevcut.

  ·       Mizaç Tespiti için incelediğimiz göz resimleri sayesinde var olan sorunları belirliyor ve bunları tetikleyen durumları ifade ediyoruz ( iridoloji Tespiti )

  ·       Akabinde avuç içi resimlerinden ve oradaki çizgilerden gözde olduğu gibi var olan şikayetleri sizlere iletiyoruz.

  ·        Buna ilave olarak analizin başarısını arttırmak için tırnak el dil ve yüz resmi de istiyoruz . Yüz resmini arzu edenler iletebilir atılması mecburi değildir.

  ·       Bu analizler sonucu danışanlarımıza Mizaca Göre Beslenme Listesi ve rahatsızlıklarına yönelik bitkisel kürler ve sitemizdeki ürünlerden tavsiye ediyoruz. 

  ·        Tamamen whatsapp üzerinden sesli mesaj şekilde yardımcı oluyoruz. Dileyen kişilerle görüntülü veya telefon konuşması da yapıyoruz. Bu sayede isteyenlere göz incelemesi ve mizaç analizi birlilkte yapıyoruz. İsteyenler için de direkt oalrak atılan resimlerin inceledindiği ses kayıtlarını size gönderiyoruz

  ·        Göz Resimlerini Whatsapptan attıktan sonra aşağıdaki formu doldurunuz ve sonrasında whatsapptan  Formu doldurduğunuzda isim soyisim yazarak iletişme geçebilirsiniz.  ·        Analiz için Doldurulması Gereken Form:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBJQYQ3NTbXoGY2Hl0laFO9acP3FaP1dyy1ECsaFvC6MyC8A/viewform


Göz Resmi Nasıl Olmalı

Göz Resmi Çekmek için Dilerseniz direk tek telefonla  arka kamerası ile flashlı ve odaklı sağ ve sol tek tek çekin ama mutlaka net olması resim ki rahat yorum yapabilelim. Yahut 2 telefonla bir telefonu gözün yanından flashını açarak yakınlaştırmak , diğer telefonla da arka kamera ile göz resimlerini çekebilirsiniz , bu şekilde oldukça net bir görüntü elde edilmektedir.

 

Örnek olması açısında Şu şekilde göz resmi atabilirseniz seviniriz , net olması bizim yorum yapmamız açısından daha kolay olmaktadır, Aynı şekilde göz resimleri ne kadar net olursa bizim de yorumlarımız o denli isabetli olacaktır: 


 


El ÖrnekleriAttığınız resimlerde sağ ve sol olması belli ise sorun değil ama belli değilse lütfen belirtin. Sağ göz demek sizin sağ gözünüz , o şekilde belirtebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Eğitimler Mizaç Danışmanlığı İlmi Mizaç Videolarımız Genel Yazılar
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.